Упис у први разред школске 2015/2016 године

Упис првака који редовно полазе у школу односи се на децу каја су рођена 2008. године или у јануару и фебруару 2009. године.

Пријаве за упис могу се доставити после1. априла 2015. године када почиње упис а обављаће се током априла и маја месеца код педагога и психолога школе од 10:00 до 13:00 часова (у канцеларији службе школе), и том приликом се врши и провера зрелости за полазак у први разред.

За упис у први разред потребна су следећа документа:

– потврда да је дете спремно за полазак у први разред из амбуланте из Лешку (као и појединачни лекарски извештаји);

– извод из матичне књиге рођених или оверена фотокопија;

– уверење да је дете похађало предшколски програм<

уверење о месту пребивалишта.

Родитељи који желе превремено да упишу дете у школу треба да се јаве педагогу и психологу  школе у истом периоду када је и редован упис, ради заказивања провере спремности  детета за полазак у први разред. Ако је процењено да дете може да се упише у први разред обављају се прегледи код доктора.

17. март 2015. године