Category Archives: 6-Такмичења

Обавештење

Јавно се похваљују сви ученици наше школе који су учествовали на окружним такмичењима из хемије и српског језика, која су одржана 02 и 03. априла 2016.године у ОШ „Бранко Радичевић“ у Косовској Митровици и ОШ „Свети Сава“ у Косовској Митровици. Посебно се похваљују следећи ученици:

 

  1. Пешаковић Павле, ученик VII разреда, за освојено ПРВО место на окружном такмичењу из хемије;
  2. Секулић Стефан, ученик VIII разреда, за освојено ДРУГО место на окружном такмичењу из хемије;
  3. Стефановић Сашка, ученица VIII разреда, за освојено ПРВО место на окружном такмичењу из српског језика;
  4. Лазић Марко, ученик V разреда, за освојено ПРВО место на окружном такмичењу из српског језика;

 

Јавно се похваљују и њихови наставници Вукадиновић Милунка, Богдановић Зорица и Максимовић Магдалена.

Обавештење

Јавно се похваљују сви ученици наше школе који су учествовали на окружном такмичењу из математике и општинским такмичењима из српског језика и техничког и информатичког образовања, која су одржана 19 и 20. марта 2016.године у ОШ „Вук Караџић“ у Звечану, ОШ „Лепосавић“ у Лепосавићу и нашој школи.. Посебно се похваљују следећи ученици:

 

  1. Вукадиновић Ангелина, ученица IV разреда, за освојено ПРВО место на окружном такмичењу из математике;
  2. Маринковић Алекса, ученик IV разреда, за освојено ТРЕЋЕ место на окружном такмичењу из математике;
  3. Милосављевић Марта, ученица V  разреда, за освојено ДРУГО место на окружном такмичењу из математике;
  4. Стефановић Павле, ученик V разреда, за освојено ТРЕЋЕ место на окружном такмичењу из математике;
  5. Ћорац Сташа, ученица VI разреда, за освојено ТРЕЋЕ место на окружном такмичењу из математике;
  6. Секулић Стефан, ученик VIII разреда, за освојено ТРЕЋЕ место на окружном такмичењу из математике;
  7. Лазић Марко, ученик V разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из српског језика;
  8. Петровић Ђорђе, ученик V разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из српског језика;
  9. Нинић Андријана, ученица V разреда, за за освојено ТРЕЋЕ место на општинском такмичењу из српског језика;
  10. Савић Анђелија, ученица VI разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из српског језика;
  11. Бабић Анђела, ученица VII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из српског језика;
  12. Петровић Анђела, ученица VIII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из српског језика;
  13. Чукић Андреа, ученица VIII разреда, за освојено ТРЕЋЕ место на општинском такмичењу из српског језика;
  14. Вукићевић Кристина, ученица V разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Практичан рад по задатку;
  15. Јеленић Анђелина, ученица VI разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Практичан рад по задатку;
  16. Гогић Алекса, ученик VII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Практичан рад по задатку;
  17. Бабић Анђела, ученица VII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Практичан рад по задатку;
  18. Кадић Стефан, ученик VIII разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Практичан рад по задатку;
  19. Минић Иван, ученик V разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Аутомоделарство;
  20. Кузмановић Лазар, ученик V разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Ракетно моделарство;
  21. Савић Анђелија, ученица VI разреда, за освојено ТРЕЋЕ место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Ракетно моделарство;
  22. Чукић Андреа, ученица VIII разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Авиомоделарство;
  23. Лешевић Христина, ученица VIII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Бродомоделарство;
  24. Петровић Анђела, ученица VIII разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из Техничког и информатичког образовања, дисциплина Бродомоделарство;

 

 

Јавно се похваљују и њихови наставници Марковић Вељко, Радосављевић Мирослава, Виријевић Миломирка, Максимовић Магдалена, Јанићијевић Миљана, Виријевић Јовица, и Бановић Миломир.

Обавештење

Јавно се похваљују сви ученици наше школе који су учествовали на општинским такмичењима из физике и географије, која су одржана 13. марта 2016.године у ОШ „Вук Караџић“ у Сочаници и ОШ „Лепосавић“ у Лепосавићу. Посебно се похваљују следећи ученици:

 

  1. Кузмановић Лука, ученик VII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из географије;
  2. Пешаковић Павле, ученик VII разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из географије;
  3. Петровић Анђела, ученица VIII разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из географије;
  4. Секулић Стефан, ученик VIII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из физике;
  5. Чукић Андреа, ученица VIII разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из физике;
  6. Бабић Анђела, ученица VII разреда, за освојено ПРВО место на општинском такмичењу из физике;
  7. Мијатовић Урош, ученик VII разреда, за освојено ДРУГО место на општинском такмичењу из физике;

 

Јавно се похваљују и њихови наставници Вукадиновић Милунка и Марковић Гора.